Specjalistyczny serwis macbook

Mac jest wszechstronnym urządzeniem doskonale sprawdzającym się, zarówno w pracy, jak przy zabawie.

Niezwykle intuicyjny w użytkowaniu zaskakuje możliwościami już po pierwszym włączeniu. Bogata gama modeli komputerów Mac pozwala spełniać potrzeby profesjonalistów oraz użytkowników, korzystających z Mac’a amatorsko.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze techniczne niezbędne do wykonania profesjonalnych napraw sprzętu Apple. Dzięki zdobytej wiedzy oraz stałym szkoleniom zapewniamy naszym klientom usługi niemożliwe do wykonania dla innych serwisów.

Najczęstsze usterki w urządzeniach MacBook

sprawdź co mogło się stać z Twoim sprzętem

Zalany MacBook

W przypadku zalania Maca niezwykle istotne jest wyłączenie urządzenia oraz odpięcie go od źródła zasilania. Jeżeli to możliwe należy wypiąć baterie Apple. Próba powtórnego uruchomienia może przyczynić się do wzrostu uszkodzeń. W przypadku zalania MacBook’a usterka może pojawić się nawet z kilkotygodniowym opóźnieniem, w wyniku zwarcia będącego skutkiem elektrokorozji płyty głównej.

  • Po otrzymaniu zalanego MacBook’a rozpoczynamy działania związane z kompleksową diagnostyką urządzenia. Aby przedstawić koszt naprawy zalanego sprzętu musimy najpierw: wymyć płytę główną w myjce ultradźwiękowej, osuszyć wnętrze oraz sprawdzić wszystkie podzespoły. Na tej podstawie przedstawimy Państwu koszt naprawy. Po uzyskaniu akceptacji możemy przystąpić do pracy. Jeżeli zalałeś swojego MacBook’a nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Wymiana baterii MacBook

Wymiana baterii to jedna z najczęściej realizowanych przez nas napraw. Niestety pod wpływem użytkowania bateria ulega uszkodzeniu, którego efektem jest znacząco krótszy czas funkcjonowania bez konieczności ponownego ładowania. Szybko wyładowująca się baterią to zmora niejednego użytkownika MacBooka.

  • Komunikat bateria wymaga naprawy to pierwszy sygnał, że czas rozważyć wymianę baterii w Maku. Dla komputerów Apple wymiana baterii sugerowana jest po przekroczeniu 1000 cykli ładowania. Podczas naprawy korzystamy z baterii najwyższej jakości. Na każdą zamontowaną baterię udzielamy również półrocznej gwarancji. Masz dość pracy na zasilaczu? Wypełnij formularz i sprawdź koszt usługi!

Wymiana klapy MacBook’a

Problem z Matrycą to jedena z najczęstszych napraw jaką wykonujemy. Matryca Macbooka jest niezwykle cienkim i delikatnym elementem. Jej demontaż to skomplikowany proces. Wymiana wymaga specjalistycznych narzędzi oraz powinna być przeprowadzona przez doświadczonego technika.

  • W i-Heaven gwarantujemy, że wymiana szkrzydła w Macbooku zostanie przeprowadzona z najwyższą starannością i dbałością o pełną funkcjonalność urządzenia.

Wymiana klawiatury Macbook

Brak podświetlenia klawiatury zniszczone lub przycinające się klawisze mogą spowodować poważny dyskomfort podczas pracy na laptopie. W celu wyeliminowania problemu zapraszamy do serwisu i-Heaven gdzie problem zostanie usunięty możliwie jak najszybciej.

Nie masz czasu dostarczyć sprzętu osobiście?

zamów usługę Door to Door

Uzupełnij formularz a tym samym poznaj wstępny koszt usługi. Przygotuj urządzenie do wysyłki. Pamiętaj że wygenerowanie formularza oznacza akceptację regulaminu!

Przekaż przygotowaną przesyłkę oraz list przewozowy zamówionemu przez nas kurierowi.

Poinformujemy Cię o przyjęciu przesyłki oraz rozpoczęciu diagnostyki urządzenia.

Naprawę rozpoczynamy po akceptacji kosztów, o których zostaniesz przez nas poinformowany.

Płatności możesz dokonać podczas odbioru bądź przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Natychmiast po zakończeniu naprawy odeślemy Twoje urządzenie na adres wskazany w formularzu