Specjalistyczny serwis iPhone

Problemy z Apple rozwiązujemy zawodowo! Możemy naprawić praktycznie wszystko w Twoim sprzęcie!

Jeśli nie lubisz czekać długich dni na naprawę w autoryzowanym serwisie, ani nie mieć wpływu na cenę usługi, odwiedź nas w dogodnej dla siebie chwili. Zobacz co najczęściej ulega uszkodzeniu i czy któryś z problemów dotyczy także Twojego urządzenia?

Najczęstsze usterki w urządzanich iPhone

sprawdź co mogło stać się z Twoim sprzętem

Wymiana szybki iPhone

5/5s/6/6+/6s/6s+/7/7+/8/8+/X/XS/XS Max/Xr

Przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych usług. Korzystamy z oryginalnych matryc Retina, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój iPhone odzyska swój dawny blask. Zastosowanie technologii regeneracji, poza znacznym ograniczeniem kosztu naprawy urządzenia, umożliwia zachowanie oryginalnego wyświetlacza.

 • Regenerując ekran umieszczamy, ramkę wyświetlacza, nowy polaryzator jak również podświetlenie ekranu. Precyzyjnie przenosimy elementy starego ekranu m.in. czytnik Touch ID. Stosujemy klej OCA. Aby wymiana szybki w uszkodzonym urządzeniu była możliwa wyświetlacz, Retina oraz warstwa dotykowa muszą być sprawne. Matryca powinna właściwie reagować na dotyk i wyświetlać cały obraz.

Naprawa po zalaniu iPhone

iPhone 5/5s/6/6+/6s/6s+/7/7+/8/8+/X/XS/XS Max/Xr

Zalanie to zarówno najpowszechniejsza, jak również najtrudniejsza do usunięcia usterka dotykająca urządzenia Apple. Wynika to z faktu wyjątkowej wrażliwości płyty głównej. W przypadku zalania iPhone kluczowe jest jak najszybsze odpięcie baterii. Stanowczo odradzamy włączania bądź próby ładowania urządzenia.

 • Dzięki zastosowaniu tych dwóch rad, znacząco rosną szansę bezproblemowej naprawy. Usterka w skutek zwarcia na płycie głównej może wystąpić dopiero po kilku dniach od zalania. Po otrzymaniu zalanego iPhone każdorazowo przeprowadzamy kompletną diagnostykę .Precyzyjnie osuszamy wnętrze oraz sprawdzamy wszystkie podzespoły.

Wymiana układu ładowania U2 IC

5/5s/6/6+/6s/6s+/7/7+/8/8+/X/XS/XS

Chip IC U2 zlokalizowany jest na płycie głównej. Ten mikroskopijny układ odpowiada za zarządzanie zasilaniem oraz komunikacją przez złącze Lightning. W trakcie naprawy polegającej na wymianie układu U2 w miejscu niewłaściwie funkcjonującego elementu umieszczamy nowy chip. Po zakończonej naprawie przeprowadzamy diagnostykę w postaci pomiarów zużycia energii oraz testów benchmark. 

 • Na powyższą usterkę narażone są wszystkie modele wyposażone w gniazdo ładowania Lightning. Co ciekawe awaria układu U2 jest powszechnie mylona ze słabą kondycją baterii.

  Głównymi cechami sygnalizującymi usterkę U2 są:

  • Szybko rozładowującą się bateria.
  • Nagrzewająca się obudowa.
  • Brak reakcji na ładowarkę.
  • Brak możliwości zgrania danych z komputera przez iTunes.
  • Komunikat występujący podczas ładowania o nieautoryzowany akcesorium.

Wymiana baterii w iPhone

iPhone 5/5s/6/6+/6s/6s+/7/7+/8/8+/X/XS/XS Max/Xr

Szybka utrata energii przez baterię jest jedną z naszych najczęstszych interwencji. Dotyka przeważnie starszych już egzemplarzy iPhone’ów. Smartphone użytkowany ponad 2-3 lata charakteryzuje się znacznie mniejszą pojemnością baterii, co skutecznie uniemożliwia urządzeniu długotrwałe funkcjonowanie.

 • W takich przypadkach polecamy wymianę baterii. Czas wymiany baterii uzależniony jest od aktualnej liczby zleceń i przeważnie wynosi do 30 minut.

Wymiana tylnej kamery iPhone

5/5s/6/6+/6s/6s+/7/7+/8/8+/X/XS/XS

Gdy zdjęcia z Twojego iPhone’a mają widoczne plamki są nieostre bądź kamera kompletnie nie funkcjonuje Prawdopodobnie niezbędna będzie jej wymiana. Upadek jak i zalanie iPhone’a to najczęstsze przyczyny uszkodzenia tylnej kamery. Niejednokrotnie usterka pozornie wygląda groźnie lecz przeczyszczenie bądź przepięcie eliminuje problem.

 • W sytuacji gdy wcześniej wymienione czynności nie przyniosą rezultatu niezbędna jest wymiana kamery. By poprawnie wykonać tą operacje niezbędne jest posiadanie odpowiednich umiejętności jak i profesjonalnych narzędzi, w przeciwnym wypadku uszkodzeniu może ulec wiele komponentów jej wymiana. 

  Głównymi cechami sygnalizującymi uszkodzeni aparatu są :

  • plamki na zdjęciach
  • brak ostrości
  • czarny obraz
  • skaczący obraz

Wymiana złącza ładowania

5/5s/6/6+/6s/6s+/7/7+/8/8+/X/XS/XS Max/Xr

Kompletny brak postępu ładowania iPhone’a, mocne dociskanie przewodu do złącza by urządzenie zaczęło się ładować to najczęstsze obrazy jakie notujemy w przypadku problemu ze złączem lighting. Port ładowania w iPhone pod wpływem wielokrotnego wpinania kabla wyrabia się co doprowadza niejednokrotnie do kompletnego braku ładowania.

 • Równie częstym problemem jest zapychanie się złącza wszelkimi nieczystościami co również jest przyczyną problemów z ładowaniem iPhone’a. Rozwiązaniem problemu jest jego wymiana bądź naprawa.

  Głównymi cechami wskazującymi na problemy ze złączem ładowania są :

  • kompletny brak ładowania
  • przerywanie ładowania
  • utrudnione wkładanie przewodu do złącza
  • poruszający się kabel w złączu

Wymiana głośnika

5/5s/6/6+/6s/6s+/7/7+/8/8+/X/XS/XS

Podczas rozmowy słychać charczenie, szumy bądź rozmówca z drugiej strony jest bardzo cichy? Przyczyną problemu jest uszkodzony głośnik rozmów. Problem ten jest bardzo powszechny, jego usunięcie wykonujemy na poczekaniu.

 • Głównymi cechami wskazującymi na problemy z głośnikiem rozmów są :

  • charczenie głośnika
  • brak dźwięku
  • przytłumiony dźwięk 

Nie masz czasu dostarczyć sprzętu osobiście?

zamów usługę Door to Door

Uzupełnij formularz a tym samym poznaj wstępny koszt usługi. Przygotuj urządzenie do wysyłki. Pamiętaj że wygenerowanie formularza oznacza akceptację regulaminu!

Przekaż przygotowaną przesyłkę oraz list przewozowy zamówionemu przez nas kurierowi.

Poinformujemy Cię o przyjęciu przesyłki oraz rozpoczęciu diagnostyki urządzenia.

Naprawę rozpoczynamy po akceptacji kosztów, o których zostaniesz przez nas poinformowany.

Płatności możesz dokonać podczas odbioru bądź przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Natychmiast po zakończeniu naprawy odeślemy Twoje urządzenie na adres wskazany w formularzu