Specjalistyczny serwis iPad

Tablet Apple iPad, którego pierwszą odsłonę zaprezentowano w kwietniu 2010 roku, niemal natychmiastowo spotkał się z sympatią Klientów.

iPad łączy najlepsze funkcje mobilnego komputera. Bez wątpienia jest wszechstronnym i wyjątkowo osobistym narzędziem, z którym pracujemy łatwiej, szybciej i wydajniej. Urządzenie idealnie wypełnienia lukę pomiędzy laptopami a smartfonami, oferując użytkownikom możliwość zarządzania zdjęciami, przeglądania stron internetowych, jak również korzystania z wielu aplikacji dostępnych w App Store. Niestety pęknięty ekran, czy też zbita szybka oznaczają ograniczenia w użytkowaniu. Jeszcze gorzej, gdy zupełnie się on nie uruchamia. W takich sytuacjach najlepiej skontaktuj się z naszym serwisem!

Najczęstsze usterki w urządzeniach iPhone

sprawdź co mogło stać się z Twoim sprzętem

Zbita szybka iPad

Zbita szybka jest wyjątkowo powszechną usterką. Wystarczy chwila nieuwagi, aby nasz iPad stracił zarówno na wyglądzie, jak i funkcjonalności. W trosce o naszych klientów podczas naprawy wykorzystujemy wyłącznie nowe i oryginalne dotyki OEM. Zastosowanie szklanego panelu dotykowego sprawia, że urządzenie wygląda i funkcjonuje jak nowe.

Wymiana baterii iPad

Wymiana baterii to jedna z najczęściej realizowanych przez nas napraw. Niestety pod wpływem użytkowania bateria ulega uszkodzeniu, którego efektem jest znacząco krótszy czas funkcjonowania bez konieczności ponownego ładowania. Podczas naprawy korzystamy z oryginalnych baterii, na które udzielamy gwarancji.

  • Okres realizacji usługi, ze względu na konieczność rozklejenia urządzenia oraz wykonania testów, wynosi 4 dni.

Wymiana wyświetlacza iPad

Konsekwencją upadku iPad’a bardzo często nie jest tylko zbita szybka lecz również uszkodzona matryca. Usterka ta w większości przypadków całkowicie uniemożliwia użytkowanie iPad’a. Wykonując naprawę używamy oryginalnych matryc dzięki czemu po naprawie nie odczujesz jakiejkolwiek różnicy w działaniu iPad’a.

  • Czas jaki potrzebujemy na naprawę nie powinien przekroczyć 4 dni roboczych.

Wymiana kamery iPad

Upadek bądź dostanie się wilgoci do wnętrza iPad’a to najczęstsze przyczyny uszkodzenia kamery Czasami jest to niegroźna usterka i wystarczy tylko przeczyścić lub podpiąć kamerę. Często jednak zachodzi potrzeba wymiany komponentu. Każde uszkodzenie tego rodzaju wiąże się z demontażem i rozdzieleniem klejonego zespołu przedniego panelu.

  • Dlatego też użycie nieprofesjonalnych narzędzi, czy brak odpowiednich umiejętności może spowodować bezpowrotne zniszczenie urządzenia.

Nie masz czasu dostarczyć sprzętu osobiście?

zamów usługę Door to Door

Uzupełnij formularz a tym samym poznaj wstępny koszt usługi. Przygotuj urządzenie do wysyłki. Pamiętaj że wygenerowanie formularza oznacza akceptację regulaminu!

Przekaż przygotowaną przesyłkę oraz list przewozowy zamówionemu przez nas kurierowi.

Poinformujemy Cię o przyjęciu przesyłki oraz rozpoczęciu diagnostyki urządzenia.

Naprawę rozpoczynamy po akceptacji kosztów, o których zostaniesz przez nas poinformowany.

Płatności możesz dokonać podczas odbioru bądź przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Natychmiast po zakończeniu naprawy odeślemy Twoje urządzenie na adres wskazany w formularzu