Dbamy o Twoją wygodę i zadowolenie

Kompetentny zespół 

Doświadcz poziomu obsługi na poziomie premium i bądź pewien, że Twój sprzęt jest w doświadczonych rękach profesjonalistów 

Oryginalne części z gwarancją 180 dni

Możesz być pewny najwyższej jakości montowanych podzespołów 

Naprawy na poczekaniu

Nie ograniczaj mobilności, większość Twoich problemów rozwiążemy na poczekaniu

 

Ceny szyte na miarę

Nie ponosisz kosztów diagnozy. Klarowna informacja o koszcie naprawy oraz możliwość wyboru pomiędzy dwoma rodzajami komponentu

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy serwisem zajmujacym się kompleksowo i wyłącznie naprawą sprzętu Apple. Realizujemy naprawy uszkodzeń mechanicznych, aktualizacje sytemów czy zdejmowanie blokad simlock. W naszym punkcie możesz także kupić szereg akcesoriów dedykowanych do Twojego urządzenia.

Praca ze sprzętem Apple to nie obowiązek, a pasja z której czerpiemy czystą przyjemność. Dzięki naszemu doświadczeniu i stosowanym technologiom, Twój sprzęt nigdy wcześniej nie znalazł się w lepszym miejscu.

Opinie Naszych Klientów

Najwyższą jakość usług potwierdzają nasi klienci
poprzez pozytywne rekomendacje, które są dla nas
najwyższą formą wyróżnienia.

Nie uruchamiający się MacBook. Diagnoza na drugi dzień uszkodzony układ graficzny. Po pięciu dniach otrzymałem telefon, iz komputer gotowy jest do odbioru. Dobry kontakt z serwisem, szyba realizacja poważnego uszkodzenia oraz konkurencyjna cena. Polecam

Romek B

Serwis z wysoką kulturą obsługi, profesjonalne podejście do klienta oraz zlecenia. Oddałam telefon w bardzo złym stanie z licznymi usterkami, nienadający się do użytkowania. Odebrałam pełnowartościowy, sprawny telefon – jak nowy. Polecam serwis i pozdrawiam serdecznie Panów z punktu, potrafią zdziałać cuda!

Weronika Grońska

Spadł mi telefon i już nie chciał się włączyć. Załamany, że będę musiał pozbyć się telefonu oddałem go do diagnozy. Na szczęście okazało się, że uszkodzenie jest niewielkie i po odbiorze wszystko działa jak trzeba.

Andrzej Kietliński

Wymiana wyświetlacza w iPad Air 2 zajęła co prawda tydzień czasu jednak została wykonana bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Na bieżąco byłem informowany o statusie naprawy. Zdecydowanie polecam i-Heaven!

Rafał Borowski

Co najczęściej ulega uszkodzeniom

Dzięki wysokiej jakości urządzeniom diagnostycznym zlokalizujemy i naprawimy każdą usterkę. Nie stanowi dla nas żadnego problemu Zbita szybka, wymiana baterii w iPhone, wymiana szyby w iPad czy też zalany MacBook. Co więcej, specjalizujemy się w naprawach płyt głównych sprzętu Apple.

Specjalistyczny
Serwis
iPhone

Jako jeden z nielicznych
serwisów w Polsce
posiadamy możliwość
naprawy płyt głównych
urządzeń Apple.

Zapraszamy do naszego salonu

Naprawę możesz również zrealizować zdalnie

i-heaven